10 березня в Українському культурному осередку у м. Лос-Анджелесі штату Каліфорнія відбувся традиційний Шевченківський вечір, де представники української громади вшанували пам’ять великого поета. Концерт відбувався за участі творчих колективів і місцевих українських артистів, також, у дійстві брали участь юні вихованці української школи в Лос-Анджелесі “Рідна школа”.

Однією із гостей вечора була Валерія Лосюк – Міс Українська Діаспора 2012.  Як  повідомила Валерія, вона вирішила ближче познайомитися з українцями Каліфорнії. Міс Українська Діаспора взала участь у концерті, прочитавши зі сцени поезію Тараса Шевченка.

Miss_Ukrainian_Diaspora_Los_Angeles

Після концерту Валерія поділилася своїми враженнями: “Пишаюсь тим, що кожного року у березневі дні скрізь у світі, де б’ється українське серце, вшановують пам’ять генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Мрію, щоб в кожній родині була його книга „Кобзар”! Книга – правди й волі, у якій зібрані перли мудрості, і яка по-праву вважається Народною книгою України!”

Нагадаємо, що Валерія Лосюк родом з Чернівців, проживає з Сан-Дієго (Каліфорнія) і є переможницею конкурсу Міс Українська Діаспора 2012, який відбувся 27 жовтня в Чикаго. За словами Валерії, вона прагне бути активною учасницею української громади, тому, нещодавно, брала участь у благодійних заходах разом з українцями в Сан-Дієго (Каліфорнія).