Валерія Лосюк, Міс Українська Діаспора 2012, у якості почесної гості відвідала одну з найбільших громад української діаспори.

Перлина діаспори взяла участь у головній події в українському Чикаго – фестивалі “Українські Дні”, який організовує Український конгресовий комітет Америки (УККА) відділ Іллінойс.

Впродовж двох днів Валерія спілкувалася з шанувальниками, роздавала автографи та радо фотографувалася з усіма охочими.

Також, Міс Українська Діаспора 2012 зустрілася з олімпійським чемпіоном та легендою українського спорту Сергієм Бубкою.

Валерія привітала його від імені української громади та провела до сцени, де вони приєдналися до інших поважних гостей фестивалю – представників американської влади, конгресмена Денні Девіса, громадських і політичних діячів та представників духовенства.

Sergey-Bubka_Valeria-Miss-Ukrainian-Diaspora-Chicago

Згодом Валерія Лосюк виступила з привітальним словом та прочитала вірш Наталки Мохорук “Лист з чужини”, у якому автор закликає шанувати Батьківщину. “Мій друже, шануй Батьківщину. Вона, як життя, є одна! Люби свою рідну Вкраїну – багата чи бідна вона…”,- завершила свій витуп Валерія.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Валерія Лосюк з Каліфорнії перемогла у конкурсі Міс Українська Діаспора 2012. Дівчина залюбки бере участь у громадському та культурному житті української громади діаспори, а також відвідала Україну з благодійною місією.

Додамо також, що конкурс Міс Українська Діаспора 2013 відбудеться 20 жовтня у місті Чикаго. Цьогоріч з концертною програмою виступлять переможниця Євробачення Руслана та скрипаль-віртуоз Василь Попадюк.

Фото-альбом тут