Віце-міс Українська Діаспора Оксана Шараневич заспівала для українських військових, що після обстрілу Градом перебувають на лікуванні у Львівському військовому госпіталі.

Оксана Шараневич, відома у діаспорі як співачка Sanna, взяла участь у концерті для поранених бійців із зони АТО.

Співачка виконала для військових пісню від українців із-за кордону “Отча земля” та присвятила загиблим  пісню “Сповідь”.

На концерті перед військовими також виступили Наталка Самсонова, Славко Сінчук, Мія і Наталка Карпа.

“Це все було дуже емоційно, навіть оператори пізніше розповіли, що й самі плакали разом із хлопцями”, – поділилася у коментарі VIDIA Оксана Шараневич.

“Було важко дивитися в їхні очі, тому що у них стільки болю, і стільки пережито. Історії,  які розповідали хлопці,  ніколи не забуду. Вони показали фото їхнього взводу, точніше того, що з нього залишилося після обстрілу з Граду… І як їх, закривавлених, десять годин везли полями вночі без фар,  щоб не обстріляли сепаратисти… Та всі ті моменти, які випадково врятували їм життя”, – ділиться співачка враженнями від спілкування з військовими.

Фото із Facebook Оксани Шараневич

Фото Оксани Шараневич

За словами співачки, її вразив росіянин із Житомира, який, втративши ногу, не шкодує, що пішов воювати.

“Це прекрасні люди! Це наші Герої! І я горджуся, що ми – українці, і що ми такі”, – каже Оксана Шараневич.

Нагадаємо, українці у діаспорі активно допомагають українським військовим. Зокрема, Оксана Шараневич, вирішила пожертувати власну українську хустку для онлайн-аукціону на порятунок пораненому військовому, а для допомоги 3-тій сотні Майдану на аукціон виставили каски майданівців.

Також, українці, що проживають у різних країнах світу, збирають та пересилають в Україну сотні коробок із необхідним для армії, а також для сімей загиблих військовослужбовців.

Джерело: VIDIA