Фото: Юрій Фігель

Фото: Юрій Фігель

Контейнер необхідних речей, а також медичного устаткування з Америки – такий подарунок зробили українські організації для українських військовослужбовців та їх сімей.

Речі, іграшки, взуття прибули до Одеси. Більше 7 тон гуманітарного вантажу зібрала благодійна організація «Разом» у співпраці з «Міс Українська Діаспора» та «Моє серце з Україною».

«Міс Українська Діаспора» разом з українським лікарем в Чикаго Галиною Бориславською-Андрусейко додатково надали спеціальні госпітальні ліжка та медичні помпи для лікування ран.

8 лікарень України, де проходять лікування бійці АТО, отримають найцінніше на сьогоднішній день – спеціальні госпітальні ліжка та вентиляційні помпи, йдеться в сюжеті одеського телеканалу Град.

«В Одесі гуманітарну допомогу розмитнили та розвантажили, потім – розподілять і відправлять в інші міста України», – повідомляють волонтери.

Нагадаємо, цього року метою конкурсу Міс Українська Діаспора є соціальна та матеріальна допомога Україні, зокрема, гуманітарна місія для українських госпіталів.

Дівчата-конкурсантки Міс Українська Діаспора влаштовують благодійні аукціони та збирають речі для військових і їх родин.

Як відомо, призом для переможниці конкурсу став сертифікат на купівлю бронежилета на допомогу армії, який Уляна Фенин передала військовому в зону АТО.

Джерело: VIDIA