У Голлівуді відкрили тиждень українського кіно. First Hollywood Festival of the best Ukrainian Films стартував у Лос-Анджелесі. Почесною гостею відкриття серед інших стала Міс Українська Діаспора-2012 Валерія Лосюк, повідомляє VIDIA.

123221

На червоний хідник вийшли: народна артистка України Лариса Кадочникова, Міс Українська Діаспора Валерія Лосюк, актор Дмитро Ступка та відомий кінорежисер Михайло Іллєнко, який, попри смерть брата, не проігнорував фестиваль, йдеться на сайті ТСН.

Видання зазначає, що гості прийшли у вишиванках, не оминула захід увагою американська преса, а пригощали гостей українською їжею. Відкрили тиждень українського кіно під вигуки “Слава Україні”.

тиждень українського кіно 4

тиждень українського кіно 5

Відкрила фестиваль художня стрічка «Польоти уві сні та наяву» Романа Балаяна. Усього в програмі 10 фільмів. Серед яких «Тіні забутих предків», «За двома зайцями» і свіжа українська драма 2014 року «Плем’я», що здобула на Канському фестивалі три із чотирьох можливих нагород.

Фільми транслюють мовою оригіналу з англійськими субтитрами. Триватиме фестиваль до 14 травня.

тиждень українського кіно 2

тиждень українського кіно 3

тиждень українського кіно

Зазначимо, що організатором фестивалю є корпорація «European Film Services», за участі Національної спілки кінематографістів України. Ініціатором заходу став голлівудський продюсер Анатолій Фрадіс, колишній одесит, що вирішив підтримати Україну та українську культуру у непрості для неї часи.

Фото: Аліса Якубович, ТСН