Українські красуні з діаспори Уляна Фенин (Міс Українська Діаспора 2014), Юлія Сітовська (Міс Українське Чикаго 2014) та Соломія Максимів взяли участь у щорічному п’яти-кілометровому забігу, який відбувається в Чикаго вздовж берега озера Мічіган.

Незважаючи на морозну погоду, дівчата, загорнені в українські прапори та символіку, пробігли дистанцію і присвятили свій забіг Україні та українським військовим.

Дівчата зізналися, що бігти довгу дистанцію в мороз – це найменше, що можна зробити: “Адже нашим військовим на сході України зараз набагато холодніше, і ми їх підтримуємо всім серцем і всією душею”. “Ми віримо, що Україна переможе,” – впевнені вони.

Нагадаємо, цього року метою конкурсу Міс Українська Діаспора є соціальна та матеріальна допомога Україні, зокрема, гуманітарна місія для українських госпіталів.

Дівчата-конкурсантки Міс Українська Діаспора влаштовують благодійні аукціони та збирають речі для військових і їх родин.

Як відомо, цьогоріч призом для переможниці конкурсу став сертифікат на купівлю бронежилета на допомогу армії, який Уляна Фенин передала військовому в зону АТО.

Джерело: VIDIA